Miasto i Gmina Suchań

herb

Oficjalny serwis gminy

 • Pic 1
 • Pic 2
 • Pic 3
 • Pic 4
 • Pic 5
 • Pic 6
 • Pic 7
 • Pic 8
 • Pic 9
 • Pic 10
Dziś jest piątek 07 sierpnia 2020, imieniny: Doroty i Kajetana
Niska Emisja
Aktualności
Konsultacje społeczne projektu stałej organizacji ruchu w obrębie ul. Kard. A. Hlonda w Suchaniu

dodano: 2019-01-31 10:09:07

Burmistrz Suchania informuję, że rozpoczęła się procedura konsultacji społecznych dotyczących projektu stałej organizacji ruchu w obrębie ul. Kard. A. Hlonda w Suchaniu

Celem konsultacji jest poznanie opinii mieszkańców miejscowości Suchań w zakresie zmiany stałej organizacji ruchu w obrębie ul. Kard. A. Hlonda poprzez wprowadzenie odcinkowego zakazu zatrzymywania się pojazdów oraz jej wpływu na komunikację w miejscowości Suchań.

Konsultacje mają zasięg lokalny a uprawnionymi do udziału w konsultacjach są wszyscy mieszańcy miejscowości Suchań.

Konsultacje będą prowadzone w terminie od 30 stycznia do 14 lutego 2019 roku, w następujących trybach :

 1. Wyłożenia do publicznego wglądu projektu planu sytuacyjnego projektu stałej organizacji ruchu w obrębie ul. Kard. A. Hlonda w Suchaniu
 1. w wersji papierowej w siedzibie Urzędu Miejskiego w Suchaniu, pok. nr 17,
 2. na stronie internetowej Urzędu Miejskiego w Suchaniu, pod adresem http://www.suchan.pl.  w zakładce konsultacje społeczne.
 1. przyjmowania opinii, uwag i wniosków pisemnie za pośrednictwem poczty tradycyjnej  lub osobiście na adres Urzędu Miejskiego w Suchaniu, ul. Pomorska 72, 73-132 Suchań, lub za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres sekretariat@suchan.pl;
 2. spotkania informacyjnego, które odbędzie się w Gminnym Domu Kultury w Suchaniu  w dniu  14 lutego 2019 r. w godzinach od 100 do 14.30

Konsultacje zostaną przeprowadzone w formie badania opinii;

 1. za pomocą formularza zgłaszania uwag, stanowiącego załącznik do niniejszego Zarządzenia w terminie  wyłożenia projektu,
 2. za pomocą  zgłaszania uwag i wniosków w trakcie spotkania informacyjnego w dniu 14 lutego 2019 r.
 1. Uwagi do projektu za pomocą formularza określonego w pkt. 1 można przekazywać w terminie jego wyłożenia w następujący sposób :
 1. wysyłając drogą elektroniczną na adres sekretariat@suchan.pl, wpisując w temacie maila „Konsultacje  projektu stałej organizacji ruchu w obrębie ul. Kard. A. Hlonda w Suchaniu  (decyduje data wpływu na skrzynkę elektroniczną),
 2. przekazując osobiście do sekretariatu w Urzędzie Miejskim w Suchaniu, Pomorska 72, 73-132 Suchań, pok. nr 7,
 3. wysyłając na adres: Urząd Miejski w Suchaniu, ul. Pomorska 72, 73-132 Suchań (decyduje data wpływu do Urzędu Miejskiego w Suchaniu).

Osobą odpowiedzialną za przeprowadzenie konsultacji jest Pan Adam Banaś – Inspektor ds. gospodarki komunalnej i dróg Urzędu Miejskiego w Suchaniu. 

Formularz uwag

Mapa zmiany

Zarządzenie Burmistrza Suchania

 

czytaj więcej »

Konsultacje społeczne projektu planu sytuacyjnego w obrębie miejscowości Wapnica w ramach opracowywanego projektu „Budowy drogi rowerowej wzdłuż drogi krajowej nr 10 na odcinku od Nosowa do Wapnicy oraz wykonania dokumentacji oznakowania trasy rowerowej na odcinku od rzeki Ina do m. Kozy (Trasa Pojezierzy Zachodnich)

dodano: 2019-01-24 10:01:39

Burmistrz Suchania informuję, że rozpoczęła się procedura konsultacji społecznych dotyczących planu sytuacyjnego w obrębie miejscowości Wapnica w ramach opracowywanego projektu „Budowy drogi rowerowej wzdłuż drogi krajowej nr 10 na odcinku od Nosowa do Wapnicy oraz wykonania dokumentacji oznakowania trasy rowerowej na odcinku od rzeki Ina do m. Kozy (Trasa Pojezierzy Zachodnich)

czytaj więcej »

Obwieszczenie Burmistrza Suchania w sprawie przeprowadzenia konsultacji projektu ,,Programu współpracy Gminy Suchań z organizacjami pozarządowymi oraz innymi podmiotami prowadzącymi działalność pożytku publicznego na 2018 rok"

dodano: 2017-11-03 09:10:58

OBWIESZCZENIE

BURMISTRZA SUCHANIA

w sprawie przeprowadzenia konsultacji projektu ,,Programu współpracy Gminy Suchań z organizacjami pozarządowymi oraz innymi podmiotami prowadzącymi działalność pożytku publicznego na 2018 rok”

czytaj więcej »

Konsultacje społeczne Lokalnego Programu Rewitalizacji Gminy Suchań na lata 2016-2022

dodano: 2017-07-26 00:00:00

Burmistrz Suchania informuję, że rozpoczęła się procedura konsultacji społecznych dotyczących projektu: "Lokalnego Program Rewitalizacji dla Gminy Suchań  na lata 2016-2022". Wszystkich zainteresowanych Lokalnym Programem Rewitalizacji zachęcamy do zapoznania się z treścią projektowanego dokumentu:

Celem konsultacji jest poznanie opinii mieszkańców Gminy Suchań na temat treści projektu Lokalnego Programu Rewitalizacji dla Gminy Suchań na lata 2016-2022.

Konsultacje mają zasięg ogólnogminny a uprawnionymi do udziału w konsultacjach są wszyscy mieszkańcy gminy Suchań.

Dokument zostanie wyłożony do konsultacji w terminie od 26 lipca 2017 do 09 sierpnia 2017 r. w następujący sposób: 

-  w formie papierowej w siedzibie Urzędu Miejskiego w Suchaniu, pok. nr 13,

- na stronie internetowej Urzędu Miejskiego w Suchaniu, pod adresem http://www.suchan.pl. 

Konsultacje zostaną przeprowadzone w formie badania opinii za pomocą formularza zgłaszania uwag, stanowiącego załącznik do niniejszego Zarządzenia.  

Uwagi do projektu, o których mowa w ust. 5 można przekazywać w terminie jego wyłożenia:

  1. wysyłając wypełniony formularz zgłaszania uwag drogą elektroniczną na adres sekretariat@suchan.pl, wpisując w temacie maila „Konsultacje LPR Suchań” (decyduje data wpływu na skrzynkę elektroniczną),
  2. przekazując pisemnie do sekretariatu w Urzędzie Miejskim w Suchaniu, Pomorska 72, 73-132 Suchań, pok. nr 7,
  3. wysyłając na adres: Urząd Miejski w Suchaniu, ul. Pomorska 72, 73-132 Suchań (decyduje data wpływu do Urzędu Miejskiego w Suchaniu).

Osobą odpowiedzialną za przeprowadzenie konsultacji jest Pani Kamila Krzysztofik – Przewodnicząca Gminnego Zespołu ds. Lokalnego programu rewitalizacji Gminy Suchań na lata 2016-2022. 

Załączniki do pobrania:
Zarządzenie Burmistrza w sprawie przeprowadzenia konsultacji społecznych
LPR Suchań projekt
Formularz zgłaszania uwag

czytaj więcej »


e-Urząd

Elektroniczna Wizytówka

Nasz kanał TV

Panoramy sferyczne
System informacji przestrzennej

Kalendarz imprez
Licznik
Odwiedziło nas:
3754531
osób
© 2011 Gmina Suchań.
Wszystkie prawa zastrzeżone. | Deklaracja dostępności
Wykonanie i obsługa techniczna ALFA TV
alfaCMS 3 - Strony Internetowe